ІСТОРІЯ ЗАКЛАДУ...

Шановні відвідувачі нашого сайту! Через неякісну роботу сайту просимо перейти за посиланням на блог нашого закладу дошкільної освіти:

https://liubeshiv-dnz3.blogspot.com/

Дякуємо за розуміння і певні незручності!

Історія великої держави починається з історії кожної окремої людини, кожної сім'ї, колективу, підприємства чи установи. Наш заклад дошкільної освіти №3 "Ясла-садок "Сонечко" також є частинкою історії своєї країни, рідного селища, освітянської родини.

Серед багатого, розкішного природнього ландшафту Волині в мальовничому селищі Любешів розташований заклад дошкільної освіти №3 "Ясла-садок""Сонечко"", який гостинно відкрив свої двері для найменшеньких його мешканців 01 жовтня 1985р.

Протягом всього часу педагогічний колектив закладу дбайливо зберігає і розвиває кращі традиції виховання здорового покоління.

Тут кожна група - це комфорт і затишок, неповторний куточок казки і природи, чпрівний світ книг і іграшок, а найголовніше - це уміло створені працівниками закладу умови для становлення та розвитку особистості, для забезпечення фізичного та соціального здоров'я дітей.

Перша завідуюча Медведюк Марія Матвіївна самовіддано працювала над створенням матеріально-технічної бази закладу, постійно піклувалась про відповідальне, турботливе ставлення працівників закладу до дітей, завжди була в авангарді нових педагогічних результативних підходів спрямованих на розвиток, навчання та виховання дітей.

З 1987 і до сьогодні заклад дошкільної освіти №3 "Ясла-садок "Сонечко"" очолює Матейчик Надія Макарівна, «Відмінник освіти України», «Заслужений працівник освіти України» - виважений, творчий, ініціативний керівник, яка продовжила славні традиції закладу, піклується про забезпечення належного рівня навчально-виховної діяльності з дітьми, створення гарного мікроклімату в колективі та спрямовує діяльність колективу на розвиток творчих нахилів та інтересу дітей дошкільного віку до пізнання оточуючого світу. З року в рік ЗДО радикально змінюється на краще: - оновлюється матеріальна база закладу, сформовано активний, працелюбний, професійно-грамотний колектив. Завдяки плідній співпраці керівника, колективу та батьків заклад має прекрасний естетичний вигляд. З любов’ю оформлені всі куточки закладу. Кожна група має свій індивідуальний, оригінальний імідж. На високому рівні моральний клімат в колективі.

Адміністрація постійно дбає про відповідальне, материнське ставлення працівників до дітей, створення сприятливих, комфортних умов для перебування дошкільнят в закладі, всебічного їх розвитку, творчої самореалізації, формування життєвої компетентності, ціннісного ставлення до навколишнього світу.

За третину століття плідної праці заклад дошкільної освіти примножив свої традиції, має свій стиль педагогічної діяльності. Педагогам притаманні висока відповідальність, толерантність, педагогічна майстерність, творчість, ініціативність, здатність до нестандартних дій, закоханість у свою справу.

Кiлькiсть переглядiв: 669

Коментарi