• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Поради психолога

/Files/images/psihologlogoped/IMG_20200202_170146_870-1[1].jpgСторінка практичного психолога закладу:

ЄМЧЕНКО ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

Шановні відвідувачі нашого сайту! Через неякісну роботу сайту просимо перейти за посиланням на блог нашого закладу дошкільної освіти:

https://liubeshiv-dnz3.blogspot.com/

Дякуємо за розуміння і певні незручності!

Ігри для розвитку дрібної моторики у дітей 2-3 років

Дрібна моторика руки – це, простою мовою, набір дрібних і точних рухів пальців і кисті руки. Не можна недооцінювати значення дрібної моторики для розвитку дитини. Як відомо, розвиток точних рухів руки сприяє розвитку мови дитини. Чим краще розвинена ручка дитини, тим швидше вона починає говорити, тим краще вона розмовляє.

/Files/images/psihologlogoped/20200127_095541.jpg

З перших місяців свого життя малюк починає досліджувати можливості своєї ручки. З кожним днем він все більше і більше вдосконалюється в хапальних рухах кисті і пальчиків. Згодом ці вміння знадобляться дитині для правильного захоплення ложки під час їжі і олівця під час письма. Ми, батьки, можемо допомогти малюкові розвивати ручку, а отже, і його мову, грамотність, мислення. Для цього не потрібні особливі навички. Досить просто назбирати різних дрібних предметів, організувати з них гру і простежити, щоб малюк використовував їх за призначенням, а не засунув в рот, ніс або вухо.

/Files/images/psihologlogoped/20200127_095558.jpg

У цій справі стане в нагоді все яскраве, дрібне, нетоксичне. Це і крупи, і прищіпки, і скріпки, і гвинтики з гаєчками, намистинки, баночки, кришечки, ключики та інші предмети, які легко знайти в будинку. Пропонуємо вам добірку ігор, які захоплять вашого малюка і допоможуть розвинути дрібну моторику.

/Files/images/psihologlogoped/20200127_105644.jpg

________________________

______________________________________________________________________

Консультація для батьків: "Всі діти різні"

Діти справді різні: одні слухняні, інші капризні; одні розвиваються швидко, все "схоплюють", засвоюють на "льоту", інші відстають у розвитку; одні товариські,

інші, навпаки, замкнуті. Навіть в одній сім'ї, де кілька дітей, сестри і брати начебто схожі, і живуть в однакових умовах, і виховуються одинаково, а можуть бути зовсім різними.

Чому діти такі різні? Причин тут багато: в уроджені особливості нервової системи дитини, стан здоров'я,характер взаємин з батьками та іншими членами сім'ї, а пізніше - вихователями, вчителями, ровесниками.

Детальніше >>

______________________________________________________________________

ЯК ПРОВЧИТИ МАЛЮКА ПРИБИРАТИ ІГРАШКИ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ГРИ

Коли заняття або гра закінченні, від дітей , дійсно, вимагається вміння прибирати за собою все, із чим вони займалися. Це найважчий і не зовсім приємний обов’язок, який не завжди співпадає з настроєм дитини.

Детальніше >>

______________________________________________________________________

ЧИ МОЖНА ПОДОЛАТИ ЖАДІБНІСТЬ ДИТИНИ?

Якщо прояв жадібності є нестійким, зустрічається лише за певних ситуацій, то батькам цілком під силу допомогти дитині подолати цю рису характеру назавжди.

Детальніше >>

_______________________________________________________________________

ЧИ МОЖНА КЛАСТИ ДВОРІЧНУ ДИТИНУ ІЗ СОБОЮ В ЛІЖКО, ЯКЩО СЕРЕД НОЧІ ВОНА ПРИЙДЕ У СПАЛЬНЮ БАТЬКІВ?

Певно, що вночі найлегше вчинити саме так. Але дуже скоро батькам стане зрозуміло, що цього робити не треба, тому що малюк почне звикати спати тільки в їхньому ліжку.

Детальніше >>

______________________________________________________________________

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ ПРО ІСТЕРИЧНІ РЕАКЦІЇ ДИТИНИ?

У деяких сім’ях, де є лише одна дитина, їй приділяють багато уваги, за першою вимогою виконують усі її примхи та забаганки. З такої дитини зазвичай виростає егоїст, який прагне мати тільки задоволення.

Детальніше >>

ЧОМУ ДІТИ ЛАЮТЬСЯ ТА ЯК БОРОТИСЯ З ЛИХОСЛІВ’ЯМ ДОШКІЛЬНЯТИ

Нецензурні вислови, лайливі та брутальні слова, які принижують та ображають людей, дійсно засмічують дитяче мовлення та дратують і засмучують батьків.

Джерел лихослів’я дуже багато: це і телебачення (навіть сучасні мультфільми мають грубі, жаргонні вислови), і дитячий садок, і двір, де гуляють малюки, і навіть іноді родина.Дет

Детальніше >>

Кiлькiсть переглядiв: 503

Коментарi