• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Розвивальне середовище

Передметно-ігрове та розвивальне середовище в Любешівському закладі дошкільної освіти №3 "Ясла-садок "Сонечко""

Шановні відвідувачі нашого сайту! Через неякісну роботу сайту просимо перейти за посиланням на блог нашого закладу дошкільної освіти:

https://liubeshiv-dnz3.blogspot.com/

Дякуємо за розуміння і певні незручності!

Щоранку привітно вітає дітей та їхніх батьків гарний, затишний заклад дошкільної освіти №3 "Ясла-садок "Сонечко"" - неповторна й самобутня країна малечі. Тут очікують на них теплота людських сердець, атмосфера родинного затишку, психологічний комфорт, добре налаштований навчально-виховний процес.

Однак, розвиток дитини залежить не тільки від того, як організований процес виховання, але і де, в якому оточенні вона живе. Інакше кажучи, правильно організоване дорослими середовище, в якому живе дитина, сприяє його розвитку.

В кожній віковій групі організоване розвивальне середовище, яке створює найкращі умови для здорового фізичного і псиїхічного життя дитини. Предметно-ігрове та розвивальне середовище розділене на осередки, зокрема: ігровий, осередок природи і погоди, дослідницько-пошуковий, осередок чергових, осередок краси і охайності, бібліотечний, громадянського виховання, навчальний осередок у старших групах, осередок ігор з піском та водою в групі раннього віку, осередок розвивальних ігор, сюжетно-рольових ігор, осередок рухової активності, музичний осередок.